Pārlekt uz galveno saturu

Studējošo pašpārvalde

Apvienojot divas lieliskas fakultātes - Tehnisko un Informācijas tehnoloģiju - tika apvienotas arī to pašpārvaldes. Un tagad līdz ar to izveidota krāšņa personību buķete jeb Inženierzinātņu un informācijas tehnoloģiju fakultātes Studējošo pašpārvalde (IITF SP). Mēs esam jauka, draudzīga, izpalīdzīga kompānija atvērta jaunām idejām un piedzīvojumiem.

Ikdienā iesaistāmies studiju dzīvē, aizstāvam studentu viedokli, kā arī organizējam dažādus pasākumus. Sadarbojamies ar LBTU Studējošo pašpārvaldi, citu fakultāšu studējošo pašpārvaldēm, pārstāvam studentu balsis LBTU Konventā un LBTU Senātā. Katru nedēļu fakultātē rīkojam pašpārvaldes sēdes, kurās tiek apspriesta jaunākā informācija un plānoti pasākumi.

Paralēli studijām rīkojam dažādas aktivitātes kā auto orientēšanās, e-sporta turnīri, šaha turnīrs, fakultāšu dienas utt. Visu jaunāko publicējam mūsu sociālo tīklu kontos.


Iesaisties pašpārvaldes darbā

Esi daļa no mums, nāc un pievienojies!

Raksti uz mūsu e-pastu lbtuiitfsp@gmail.com, ja vēlies uzzināt sēžu laiku un vietu un piedalīties kādā no iknedēļas sēdēm. Sēdes notiek gan IITF telpās, gan attālināti 'Google Meet' platformā. Kā arī ja ir kādi jautājumi saistībā ar studentiju, droši sazinies, rakstot uz e-pastu.


Mūsu komanda

Vadītāja

Maruta Greidiņa
tālrunis: 27085757

Vadītāja vietnieks: Ginters Pēlmanis

Lietvedis: Eduards Vilks

 

Virzienu vadītāji:

Akadēmiski sociālā virziena vadītājs - Jurģis Cīrulis

Ārējā tēla (PR) virziena vadītāja - Vanesa Deina Zafarova

️Sponsoru virziena vadītājs - Kristaps Dauksts

Tehniskā virziena vadītājs - Ansis Vedļa

Sporta virziena vadītājs - Vairis Štāls

 


Ikgadējie pasākumi

"Desu cepšana bez desām" jeb saliedēšanās pasākums 1.kursam.

Pasākuma mērķis ir pirmkursniekiem labāk iepazīt savus kursa biedrus, iegūt jaunus draugus, parunāt ar vecākiem kursiem par un ap dzīvi studentijā un vienkārši labi, jautri pavadīt laiku, piedaloties dažādās aktivitātēs.

Iesvētības

“Draudzīga” pirmā kursa sveikšana studenta statusā.

Nakts auto orientēšanās

Iespēja draugiem, ģimenēm un īstiem orientēšanās ekspertiem iepazīt jaunus apvāršņus Jelgavā kopā ar LBTU. Vairāk kā 10 kontrolpunkti nodrošina izaicinājumu pierādīt savas un komandas stiprās puses, kā arī savā dažādībā aizrauj ikvienu.

E-sporta spēles

Turpinot bijušās Informāciju tehnoloģiju fakultātes Studējošo pašpārvaldes aizsākto tradīciju, reizi gadā tiek organizēts kāds turnīrs virtuālajā vidē. Turnīrā katrs dalībnieks var pierādīt savas spējas, reakciju un labāko taktiku kādā e-sportā. Spēles tiek translētas tiešsaistē, izspēles notiek attālināti, finālspēle - klātienē, IITF telpās. Labākajiem spēlētājiem un komandai tiek piešķirtas arī balvas.

Šaha turnīrs

Šaha turnīrs, kurā tā dalībnieki sacenšas spēles prasmē. Cits izmanto veiksmi, cits - laika gaitā iegūtās zināšanas un pieredzi, cits - izmanto iespēju pirmo reizi spēlēt šahu. Pasākumā iespējams vērot aizraujošas izspēles, iepazīties ar citiem šaha entuziastiem, forši pavadīt laiku un beigās arī iegūt labas balvas.

IT Diena jeb Radošo tehnoloģiju diena

Ikgadējs topošo, esošo studentu un IT nozares pārstāvju pasākums, kas notiek aprīlī Jelgavas pilī. Pasākums ir ar mērķi parādīt, ka IT nozare nav tikai programmēšana vai datorspēles vien, bet tā ir cieši saistīta ar daudz un dažādām citām nozarēm, kā, piemēram, ar dizainu (grafiskais dizains, poligrāfija, mārketings utt.), ar elektroautomobiļiem, lidmašīnām, kuģiem, kosmosa stacijām utt. Pasākuma programmā ir divas daļas: vieslekcijas un dažādi interesanti kontrolpunkti. Vieslekciju pamatā ir nevis stāsts par teoriju vai prakses iespējām, bet gan kā uzņēmumi, vieslektori izmanto IT nozari ikdienā. Un kontrolpunkti jeb dažādi uzdevumi, aktivitātes ļauj pasākuma dalībniekiem praktiski iegūt zināšanas par IT.

Mehu dienas

Viens no lielākajiem auto un moto sporta pasākumiem Jelgavā kopā pulcējot aptuveni 7 tūkstošos apmeklētāju. Pasākums kā ierasts notiek aprīlī, 3 dienu garumā ar interesantu un aizraujošu programmu. Iespējams piedalīties dažādās disciplīnās - nakts auto orientēšanās, veiklības brauciens, dragreiss, ātruma aplis, decibelu dragreiss, auto skaistuma konkurss, drifts un vēl citās aktivitātēs.

Pasākuma mērķis ir saliedēt un stiprināt fakultātes garu, kā arī veidot sadarbību ar pārējām LBTU fakultātēm un Latvijas augstskolām. Šis pasākums izceļas ar savu krāsainību un reizē vienkāršību, kas piesaista ļoti daudz dalībniekus un atbalstītājus. Mūsu mērķis šajās dienās ir pārvērst Jelgavu par Mehu pilsētu, atdzīvinot ikvienā klātesošajā īstenu Mehu garu. Interesants fakts: 2024.gadā apritēs tieši 30 gadi kopš pirmajām Mehu dienām.