Pārlekt uz galveno saturu

Studējošo pašpārvalde

Mēs, Inženierzinātņu un informācijas tehnoloģiju fakultātes studējošo pašpārvalde (IITF SP), esam jauka un draudzīga kompānija.

Esam kā eksistējoša fakultātes daļa kopš 2000.gada un lielākoties balstāmies uz studentu dzīves atvieglošanu un uzlabošanu.  Sadarbojamies ar LBTU studējošo pašpārvaldi, pārējo fakultāšu studējošo pašpārvaldēm, pārstāvam studentu balsis LBTU Konventā un LBTU Senātā. Katru nedēļu fakultātē rīkojam pašpārvaldes sēdes, kurās tiek apspriesta jaunākā informācija un plānoti pasākumi.

Mūsu fakultātē paralēli studijām rīko dažādas aktivitātes kā e-sporta turnīrus, zolītes vakars, fakultāšu dienas utt. Visu jaunāko publicējam mūsu sociālo tīklu kontos.


Iesaisties pašpārvaldes darbā

Sazinies ar mums e-pastā: lbtuiitfsp@gmail.com un ierodies uz kādu no iknedēļas sēdēm, kas notiek IITF telpās vai attālināti caur "Discord". Par sēdes laikiem var uzzināt - sazinoties ar mums e-pastā.


Mūsu komanda

Vadītāja

Maruta Greidiņa
tālrunis: 27085757

Vadītāja vietnieks: Ginters Pēlmanis

Lietvedis: Eduards Vilks

 

Virzienu vadītāji:

Akadēmiski sociālā virziena vadītājs - Jurģis Cīrulis

Ārējā tēla (PR) virziena vadītāja - Vanesa Deina Zafarova

️Sponsoru virziena vadītājs - Kristaps Dauksts

Tehniskā virziena vadītājs - Ansis Vedļa

Sporta virziena vadītājs - Vairis Štāls

 


Ikgadējie pasākumi

IT Diena

Ikgadējs Latvijas augstskolu un vidusskolu studentu pasākums, kas galvenokārt notiek Jelgavas pilī aprīļa mēnesī. Iesildoties IT Dienai rīkojam  ievadpasākumus. Dienu ietvaros iespējams apmeklēt videospēļu turnīru, galda spēļu zāli, dažādu IT firmu informācijas stendus, kā arī apmeklēt IT firmu prezentācijas.

Azemitologs

Pirmais kurss, sadarbojoties kopā ar IITF SP, katru gadu piedalās universitātes tradīcijā – Azemitologa svētkos, kuros pierāda piederības sajūtu, lepnumu, mīlestību un uzticību vietai, cilvēkiem, kopā radītām, veidotām un koptām tradīcijām. Svētkos fakultāšu jaunākie pārstāvji arī sacenšas Lielās, Mazās un veicināšanas balvas izcīņā.

Pasākuma veidošanas laikā jaunākie fakultāšu pārstāvji ne tikai saliedējās kā komanda, bet arī kļūst par draugiem. Tradicionāli svētkiem tie sākas ar fakultāšu dekānu ievešanu pilī uz paštaisītas platformas. Katras fakultātes pārstāvji pierāda savu asprātību un radošumu, kam seko Azemitologa ierašanās zirga pajūgā un pirmkursnieku uzrunāšana. Svētki atklāti!

Mūsu priekšnesumi no citiem gadiem:

     2015. gads (gads, kad ieguvām galveno balvu)

     2014. gads

     2013. gads

     2012. gads

     2011. gads

Iesvētības

“Draudzīga” pirmā kursa sveikšana studiju dzīvē.

Pirmkursnieku saliedēšanas pasākums (desu cepšana)

Patiešām draudzīga kursa sveikšana studiju dzīvē, ikgadēji cepot desas pie Jelgavas pils.

Zoles turnīrs

Ikgadējs pasākums. Turnīrā iespējams piedalīties ikvienam LBTU studentam

E-sporta spēles

Ikgadējs pasākums, kurš norisinās datorizētā vidē (izmantojot savus datorus un nepieciešamo aparatūru). Turnīra gala spēle norisinās IITF telpās ar nodrošinātu interneta tīklu, kas paredzēts tikai turnīram. Labākajiem spēlētājiem un komandai tiek piešķirtas balvas.

“Izdzīvošanas špikeris”

LBTU pirmkursnieku prakses nedēļas ietvaros tiek organizēti studentus izklaidējošie pasākumi, viens no tiem ir Izdzīvošanas špikeris, kas sniedz ieskatu pils tumšākajos nostūros un palīdz atklāt jaunas draudzības.

Labdarības akcijas

Katru gadu izvēlamies vienu organizāciju vai iestādi pie kuras dodamies ar dāvanām un labu garastāvokli. Esam ciemojušies pie Jelgavas Veco ļaužu biedrības, kā arī 2 gadus esam piedalījušies Auces bērnu invalīdu biedrības Ziemassvētku dāvanu sagādāšanā.

Pašpārvaldes saliedēšanās pasākums

Rīkojam sev SP biedru saliedēšanās pasākumus, kur vien vēlamies.

Piedalāmies arī:

  1. Zinātnieku nakts
  2. Piena paku regate
  3. Muzeju nakts
  4. Atvērtās durvju dienas
  5. Pilsētas gājiens
  6. Lāpu gājiens
  7. Jelgavas korporāciju orientēšanās pa Jelgavu “Pa Jelgavu kāds students klīst”